Get Adobe Flash player

Wyniki sportowe VI Pucharu.

Podajemy komunikat z przeprowadzonych w dniu dzisiejszym zawodów w narciarstwie biegowym w Krzywej.

 

KOMUNIKAT

z  zawodów narciarskich „VI Puchar Pierwszego Śniegu”

Impreza została rozegrana na trasach biegowych w Krzywej–Banicy w gminie Sękowa, na pętlach 2 km, 3 km i 5 km. Zawody przeprowadzono przy dobrej pogodzie na lekko zmrożonym śniegu.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa, we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji z Gorlic, w partnerstwie z Gminą Sękowa i Starostwem Powiatowym Gorlice. Zawody obsługiwała gorlicka grupa sędziów PZN oraz wolontariusze ze Stowarzyszenia.

Temperatura powietrza -5oC, temp. śniegu -7oC.

Jury zawodów:

Delegat Techniczny:           Janusz Sobczyk

Sędzia Główny:                    Augustyn Jamro

Kierownik zawodów:         Stefan Maryńczak

Wyniki techniczne:

Dziewczęta  młodsze 2 km:

1. Rogalińska Anna                             2005      LUKS Ustianowa                                 11 min 20,3 sek

2. Mróz Nikola                                    2006      MUKS Jedlicze                                   11 min 57,4 sek

3. Dyl Emilia                                      2006      LUKS Ustianowa                                 12 min 10,3 sek

4. Kozak Antonina                               2007      Śnieżne Trasy Krzywa                         13 min 06,2 sek

5. Nykiel Natalia                                 2005      Śnieżne Trasy Krzywa                         13 min 21,4 sek

6. Michalewicz Kamila                          2006      Śnieżne Trasy Krzywa                         13 min 33,4 sek

7. Sudyk Magdalena                             2006      Wysowa                                           14 min 27,3 sek

8. Wąsik Aleksanra                              2006      Speed Jasło                                      15 min 29,0 sek

9. Rymarowicz Wiktoria                        2008      LUKS Ustianowa                                19 min 15,0 sek

10. Władyka Patrycja                           2005      Speed Jasło                                       19 min 18,5 sek

11. Szmigiel Ola                                  2005      Speed Jasło                                       19 min 22,1 sek

12. Taracińska Julia                             2007      LUKS Ustianowa                                 22 min 00,6 sek

13. Mucha Oliwia                                 2005      Speed Jasło                                       22 min 33,5 sek

14. Wojtunik Oliwia                              2009      Speed Jasło                                       23 min 55,2 sek

Dziewczęta 2 km:

1. Okarma Martyna                             2003      UKS Hańczowa                                    08 min 20,1 sek

2. Ciborowska Roksana                        2003      Speed Jasło                                        08 min 41,7 sek

3. Chwostyk Maria                              2004      LUKS Ustianowa                                  09 min 49,1 sek

4. Ferenc Emilia                                 2003      UKS Hańczowa                                    10 min 34,6 sek

5. Szawan Klaudia                              2004      LUKS Ustianowa                                  11 min 27,2 sek

6. Jarecka Anna                                 2003      Speed Jasło                                         13 min 46,6 sek

7. Wąsik Alicja                                   2003      Speed Jasło                                        15 min 22,3 sek

8. Olejarz Karolina                             2004      Śnieżne Trasy Krzywa                           15 min 24,3 sek

Chłopcy  młodsi  2 km:

1. Garbowski Sebastian               2007      Karpaty Klimkówka                             09 min 53,3 sek

2. Makarski Norbert                    2005      LUKS Ustianowa                                  11 min 20,5 sek

3. Rymarowicz Eryk                    2005      LUKS Ustianowa                                  11 min 22,6 sek

4. Sobczyński Paweł                    2007      LUKS Ustianowa                                  12 min 28,3 sek

5. Szuba Marceli                         2007      LUKS Ustianowa                                  15 min 50,9 sek

6. Ordyna Jakub                          2007      MUKS Jedlicze                                    16 min 50,8 sek

7. Tyburski Gabriel                      2006      MUKS Jedlicze                                    18 min 52,3 sek

8. Zdzieba Szymon                      2008      MUKS Jedlicze                                     22 min 24,3 sek

9. Wojnar Adrian                          2006      MUKS Jedlicze                                    23 min 10,6 sek

10. Żychowski Eryk                      2006      MUKS Jedlicze                                    24 min 10,2 sek

11. Wrona Mikołaj                        2007      MUKS Jedlicze                                    24 min 12,0 sek

12. Zaremba Antoni                      2008      MUKS Jedlicze                                    24 min 51,3 sek

13. Tuleja Michał                          2008      MUKS Jedlicze                                    28 min 09,0 sek

Chłopcy 2 km:

1. Janocha Michał                           2003      MUKS Jedlicze                                   09 min 06,8 sek

2. Mróz Kamil                                2003      MUKS Jedlicze                                   09 min 30,3 sek

3. Maciejowski Karol                       2003      MUKS Jedlicze                                   09 min 34,5 sek

4. Ferenc Mateusz                          2003      UKS Hańczowa                                  09 min 40,5 sek

5. Rygiel Szymon                           2003      Klimkówka                                       09 min 50,0 sek

6. Dybka Jarosław                          2004      Speed Jasło                                      10 min 01,5 sek

7. Biskup Jakub                              2004      MUKS Jedlicze                                   10 min 13,4 sek

8. Wajda Jakub                              2003      MUKS Jedlicze                                   10 min 35,7 sek

9. Jarecki Piotr                              2003      Speed  Jasło                                     10 min 38,3 sek

10. Ostalecki Michał                       2004      Speed  Jasło                                     11 min 31,2 sek

11. Turek Jakub                             2004      Speed  Jasło                                     11 min 57,9 sek

12. Potempa Michał                        2004      Speed  Jasło                                     12 min 24,8 sek

13. Gawlik Bartek                          2004      Śnieżne Trasy Krzywa                         14 min 49,2 sek

Młodziczki  3 km :

1. Ferenc Monika                           2000      UKS Hańczowa                                   13 min 40,3 sek

2. Biskup Jagoda                           2000      MUKS Jedlicze                                    14 min 24,9 sek

3. Chwostyk Jolanta                       2001      LUKS Ustianowa                                 14 min 55,0 sek

4. Janocha Katarzyna                     2001      MUKS Jedlicze                                    15 min 31,6 sek

Młodzicy  3 km :

1. Kuruc Przemysław                     2001      UKS Hańczowa                                    10 min 42,3 sek

2. Haczela Kamil                           2000      MUKS Jedlicze                                    11 min 54,5 sek

3. Zieliński Dawid                          2001      UKS Hańczowa                                   12 min 10,7 sek

4. Och Dominik                             2001      MUKS Jedlicze                                    12 min 50,3sek

5. Szumiec Dominik                       2002      Speed  Jasło                                      16 min 50,4 sek

6. Dybka Dominik                          2000      Speed  Jasło                                      17 min 08,4 sek

Kobiety  (seniorka I + seniorka II)  5 km :

1. Marszałek Ewa                           1976      Śnieżne Trasy Krzywa Skipol             25 min 20,8 sek

2. Ciborowska Katarzyna                 1976      Speed Jasło                                    27 min 44,1 sek

3. Chmura Magdalena                     1986      TKKF Głogów Małopolski                   30 min 37,8 sek

4. Rejus Dorota                             1960      TKKF Głogów Małopolski                    31 min 41,9 sek

5. Monika Piskadło                          1989      Krosno                                          37 min 32,1 sek

6. Nastałek Marta                           1958      Kraków                                          DNS

7. Pasterczyk Maria                         1975      MUKS Jedlicze                                DNS

8. Pasterczyk Paula                         1998      MUKS Jedlicze                                DNS

Mężczyźni – senior I - 10 km :

1. Bubula Paweł                              1980      Skipol.pl Wiśniowa                         32 min 43,7 sek

2. Kuruc Mateusz                            1997      UKS Hańczowa                              34 min 18,1 sek

3. Koszyk Radosław                         1992      Skipol.pl                                      35 min 43,2 sek

4. Skalski Adam                              1994      UKS Hańczowa                              36 min 02,1 sek

5. Ciborowski Alan                           2000      Speed Jasło                                  37 min 06,6 sek

6. Szumiec Łukasz                           1977      Jasło                                           38 min 41,3 sek

7. Wajda Daniel                              1988      UKS Hańczowa                              42 min 51,0 sek

8. Staroń Jacek                               1977      KrossSki RemSport                        43 min 37,6 sek

9. Koszyk Radosław                         1992      Skipol.pl                                      DNS

Mężczyźni – senior II - 10 km :

1. Faron Robert                               1974      niezrzeszony                                   32 min 20,7 sek

2. Kustroń Bogdan                            1965      KrossSki RemSport                          33 min 08,9 sek

3. Gleń Robert                                 1976      MUKS Jedlicze                                 34 min 00,0sek

4. Ciborowski Damian                       1973      Speed Jasło                                    35 min 05,8 sek

5. Garbowski Piotr                            1973      Karpaty Klimkówka                          36 min 38,4 sek

6. Mosoń Wiktor                               1975      MUKS Jedlicze                                 37 min 16,4 sek

7. Olszówka Wojciech                        1974      Sokół Tarnów                                 38 min 55,7 sek

8. Żerański Jacek                              1957      Śnieżne Trasy Krzywa Skipol             40 min 38,1 sek

9. Pelczar Andrzej                              1963      MUKS Jedlicze                                41 min 28,6 sek

10. Moździerz Paweł                           1966      Sokół Tarnów                                41 min 31,9 sek

11. Różycki Artur                               1974      Speed Jasło                                  42 min 19,9 sek

12. Niedziela Bogdan                          1957      Śnieżne Trasy Krzywa Skipol            42 min 32,9 sek

13. Pasterczyk Dariusz                        1973      MUKS Jedlicze                               43 min 14,7 sek

14. Trojak Witold                                1964      Sokół Tarnów                                43 min 24,2 sek

15. Wysowski Grzegorz                        1972      PKS Jaworze Ptaszkowa                 45 min 17,8 sek

16. Kostkiewicz Sebastian                     1965      Gorlice                                       45 min 26,3 sek

17. Czekański Sebastian                       1976      KrossSki RemSport                       46 min 35,8 sek

18. Paryś Piotr                                    1966      Speed Jasło                                 47 min 55,9 sek

19. Gajewski Edward                            1949      Zarszyn                                      48 min 21,1 sek

20. Mróz Mirosław                                1975      MUKS Jedlicze                             49 min 01,2 sek

21. Wałęga Sławomir                            1969      Tarnów                                      49 min 45,3 sek

22. Górski Bartek                                 1973      KrossSki RemSport                      51 min 50,5 sek

23. Mróz Łukasz                                   1975      niezrzeszony                               52 min 49,2 sek

24. Wiśniewski Wojciech                        1973      Tarnów                                      54 min 30,5 sek

25. Rejus Marek                                   1958      TKKF Głogów Małopolski               55 min 14,3 sek

26. Jajeśnica Marian                              1954      MUKS Jedlicze                            55 min 20,1 sek

27. Dybaś Jerzy                                    1961      Jasło                                         56 min 39,2 sek

28. Madej Marek                                   1958      TKKF Głogów Małopolski              56 min 40,2 sek

Zakończenie zawodów odbyło się przy „Gościńcu Banica”. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary ufundowane przez Wójta Gminy Sękowa P. Małgorzatę Małuch, zaś pierwszych 6. zawodników pamiątkowe dyplomy.  Wśród wszystkich startujących rozlosowano upominki, które zostały ufundowane przez Wydawnictwo „Czarne” z Wołowca – 12 książek, przez Starostwo Powiatowe w Gorlicach oraz Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa. Wszystkim fundatorom serdecznie dziękujemy.

Na uczestników czekał smaczny bigos i gorąca herbata, przygotowane przez udzielających gościny - Jolę i Tomasza Nowaków.

Impreza stała na dobrym sportowym i organizacyjnym poziomie, co podkreślali kierownicy ekip, chwalono trudne technicznie, ale bardzo ciekawe i dobrze przygotowane trasy. W zawodach wystartowała rekordowa liczba zawodników – 103, ukończyło 99.

Sekretarz zawodów:          Danuta Świerk Maryńczak

Krzywa, 2016-12-17

Stefan Maryńczak

Warunki pogodowe

data:   15.03.2017

Temperatura:     2 (godz. 9.00)


Pokrywa śnieżna:   0 - 20 cm

Warunki narciarskie:  brak



Rodzaj śniegu:  mokry


Zachmurzenie:   całkowite

Znajdź nas na Facebooku

Pogoda w Małastowie

Nasz Partner