Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Get Adobe Flash player

Udane starty w Ustianowej.

W ostatni weekend w pięknym i funkcjonalnym ośrodku biegów narciarskich w Ustianowej k. Ustrzyk Dolnych rozgrywane były tradycyjne zawody w biegach techniką klasyczną - XXX Bieg Lotników. W sobotę rywalizowały dzieci i młodzież, a w niedzielę dorośli. W imprezie startowała liczna grupa zawodniczek i zawodników z naszego terenu, reprezentujących Śnieżne Trasy Krzywa oraz UKS Hańczowa, którzy odnieśli znaczące sukcesy.

Nas szczególnie cieszą dobre wyniki, debiutujących w tym sezonie dzieci z Krzywej. W kategorii dziewcząt 2007 - 2008 pierwsze miejsce zajęła Sandra Nykiel, a trzecia była (mimo 3 upadków na trasie) Tosia Kozak. W najliczniej obsadzonej kategorii dziewcząt 2005 - 2006 dwunasta była Natalia Nykiel, a w najmłodszej grupie chłopców (2009 i mł.) drugie miejsce zajął młodszy brat Natalii i Sandry - Ksawery Nykiel.

Pełne wyniki tych zawodów, a także galeria zdjęć są dostępne na stronie: www. bieglotnikow.pl


Warunki pogodowe

data: 22.03.2018

Temperatura:    1 (godz. 9.00)


Pokrywa śnieżna:   10 - 40 cm

Warunki narciarskie:  średnieRodzaj śniegu:   puszysty


Zachmurzenie:  bezchmurnie/słonecznie

Znajdź nas na Facebooku

Pogoda w Małastowie

Nasz Partner