Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Get Adobe Flash player

Już jutro  III edycja "Do Upadłego".

Jutro w godz. 10.00 - 14.00 rozegrana zostanie III edycja imprezy "Do Upadłego" organizowana wspólnie przez Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa oraz Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Gorlice. Start, Meta i Biuro Zawodów (czynne od 9.00) zlokalizowane będą przy pierwszych zabudowaniach w Krzywej (w tym samym miejscu co w poprzednich edycjach). Trasa - pętla zawodów prowadzi "krzywymi łąkami" do drogi stokowej dookoła góry Obszar, okrąża górę i wraca na łąki. Przed pierwszymi zabudowaniami będzie również  jeden z parkingów. Prosimy parkować także przy transformatorze i przy kościele w Krzywej, w ostateczności wzdłuż drogi powiatowej, ale tak aby nie utrudniać ruchu innych pojazdów.

Narciarzy którzy nie będą startować w imprezie prosimy o korzystanie z tras w części "banickiej", tak aby nie przeszkadzać zawodnikom. (SM)

 

Warunki pogodowe

data: 28.02.2019

Temperatura +1


Pokrywa śnieżna:   10-50 cm

Warunki narciarskie:  trudneRodzaj śniegu:  twardy/mokry


Zachmurzenie:  małe

Znajdź nas na Facebooku

Pogoda w Małastowie

Nasz Partner