Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Get Adobe Flash player

O nas

Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa założyliśmy latem 2001 roku z myślą o dzieciach i młodzieży mieszkających w dawnym PGR-ze w Krzywej i Jasionce w gminie Sękowa (pow.gorlicki). Są to najdalej na południe wysunięte, najsłabiej zaludnione górskie tereny gminy.

Staramy się zaoferować naszym dzieciom wszystko to, co mają ich rówieśnicy w dużych miastach. Prowadzimy szereg zajęć świetlicowych (angielski, informatyka, taniec, plastyka, muzyka, basen), organizujemy warsztaty prowadzone przez instruktorów i artystów z całej Polski i zza granicy (filmowe, teatralne, fotograficzne, dziennikarskie, ceramiczne), których efektem są trzy wydane do tej pory przez nasze stowarzyszenie albumy i liczne wystawy. Jeździmy na wernisaże i wycieczki krajoznawcze. Zajmujemy się także ochroną środowiska przyrodniczego i zabytkowych krzyży i kapliczek w Dolinie Nieznajowej.
Z myślą o rozwoju turystyki w naszym sołectwie stworzyliśmy osiemdziesięciokilometrową sieć szlaków narciarstwa biegowego.

Od początku naszego istnienia otrzymujemy hojne wsparcie rzeczowe i finansowe od osób prywatnych oraz rozmaitych instytucji i fundacji, a wśród nich od Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Fundacji J&S Pro Bono Poloniae, Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Urzędu Gminy Sękowa, Fundacji Wspomagania Wsi. Jako organizacja pożytku publicznego korzystamy także z 1%.

Nasze dane adresowe i bankowe:
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa
Krzywa 25 38-307 Sękowa
Bank Pekao S.A. 65 1240 5110 1111 0000 5206 8108
www.krzywa.of.pl tel. 695 869 090
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nad projektem „Śnieżne trasy przez Lasy” pracowali:
Anna Dobrowolska, Jerzy Jucha, Janusz Lewek, Małgosia Lewek,
Stefan Maryńczak, Danuta Maryńczak, Zdzisław Musiał, Bogusław Niedziela,
Tomasz Nowak, Jola Nowak, Monika Sznajderman, Marcin Wójcik, Jacek Żerański.
Doradzał przy znakowaniu tras Stanisław Barszcz.

Znajdź nas na Facebooku

Pogoda w Małastowie

Nasz Partner

Warunki pogodowe

data: 10.03.2022

Temperatura - 3Pokrywa śnieżna:   10 - 35 cm

Warunki narciarskie:   średnieRodzaj śniegu:   świeży


Zachmurzenie:  małe